Vaikams privalome duoti du dalykus - šaknis ir sparnus.

(žurnalistas Hodding Carter)

Svajonės pildosi, todėl svajoti reikia atsargiai, o tėvystė – įkvepia. Na ir išties, kai viena svajonė jau glėby ir šitaip įkvepia, nusprendėme, kad pats laikas pildyti ir kitas svajones.

By My Mini, tai – idėja vieną dieną pavirtusi svajone, kuri galiausiai virto projektu.

Mintys apie mažytę krautuvėlę, kuri visų pirma, būtų miela mums patiems, galvoje sukosi jau tikrai labai seniai, todėl man taip smagu, jog atėjo diena, kai su dideliu jauduliu ir dar didesniu džiaugsmu, galiu tuo pasidalinti su Jumis.

Šiandien pradedame, kaip nedidelis šeimos verslas – mažytis, niekam nežinomas butikėlis internete, kuris, kol kas prekiauja tik kūdikių ir vaikų prekėmis, tačiau nuoširdžiai tikimės, jog augsime ir vieną dieną užaugsime iki visų pamėgto, žinomo ir mėgiamo butiko. Mūsų siūlomame asortimente rasite ir populiariausių, ir kitų, gal ne tiek žinomų, bet kokybe populiariems nenusileidžiančių prekių ženklų.

Daug dėmesio skiriame saugumui bei tvarumui, mums svarbu, kad gamintojai ir jų gaminiai atitiktų aukščiausius standartus, nes siūlome juos ir patiems mažiausiems.

Parduotuvės asortimentas bus nuolat pildomas, kadangi mes aktyviai ieškome ir ateityje ieškosime naujų produktų, kuriuos Jums galėtume pasiūlyti. Na, o renkantis gamintojus mes remiamės ne tik jų pateikiama informacija, bet ir išskirtinai savo ar kitų žmonių atsiliepimais bei patirtimi.

O dabar nuoširdžiai dėkojame, kad užsukote ir pasirinkote mus, labai tikimės, jog jau visai, visai netrukus Jums galėsime pasiūlyti ir platesnį, kur kas įvairesnį prekių asortimentą.

Jeigu turite kažkokių klausimų, visuomet galite mums rašyti ar skambinti nurodytais kontaktais.

Iš visos širdies!
By My Mini šeima ♥